Paslaugos

Stogo dažymas

Stebina, kiek profesionalus stogo dažymas gali pagerinti bendrą jūsų nuosavybės išvaizdą. Beje, procesas yra žymiai pigesnis nei pilnas stogo keitimas.

Yra keli atskiri ir vienodai svarbūs stogo dažymo darbo etapai, kuriais mūsų komanda visada vadovaujasi. Mes taip pat atidžiai laikomės dažų gamintojo nurodymų. Dirbame pagal mums pateiktas profesionalias dažymo sistemas.

Pradiniame stogo dažymo etape stogas nuplaunamas ir pašalinami visi dažų likučiai, šiukšlės, samanos, kerpės, lapai, paukščių išmatos ir t.t darbui atlikti pasitelkiame pramoninį aukšto vandens slėgio įrenginį. Tai turėtų užtikrinti švarų paviršių, paruoštą kitam etapui.
Dažymo etapai skiriasi nuo jūsų turimos stogo dangos, bei pasirinkto dažų tipo (jų pasiūlome keleta). Taip pat visada suteikiame galimybė dirbti su užsakovo įsigytais dažais.
Naudojame tik aukštos kokybės specialiai stogams skirtas medžiagas. Pagrindinės savybės: elastingumas, vandens apsauga, atsparumas UV spinduliams, antikorozija

Stogų tipai kuriuos dažome:

Cinkuotas plienas,
Dažytas plienas
Plastizolis
Šiferis
Aliuminis
Varinis
Betoninės ir keramikinės čerpės

Fasado dažymas

Lauko fasadas – tai tarsi namo veidas, todėl jį būtina atnaujinti.
Vienas paprasčiausių būdų net ir labai seną namą prikelti naujam gyvenimui – fasado dažymas. Tai pigus, paprastas ir greitas būdas net ir labai senos statybos namą atnaujinti.

Mūsų fasadų dažymo paslaugos suteikiamos kruopščiai ir profesionaliai, todėl esame pasirengę padėti Jums ne tik sutaupyti savo laiko, ir pinigų, bet ir nudžiuginti kokybiškai atliktu darbu.

Paviršių valymas

Visiškai naujas stogas yra turbūt vienas brangiausių namo savininko išlaidų, todėl prasminga ji tinkamai prižiūrėti, taip prailginant jo tarnavimo laiką.
Kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti į stogo valymą? Samanos ir kerpės gali greitai plisti, atsižvelgiant į sąlygas, tokias kaip medžio pavėsis, drėgmė ir padėtis saulės atžvilgiu. Nors augalai patys iš tikrųjų nekenkia stogo dangai, jie gali sulaikyti vandenį ir sukurti aplinką, dėl kurios stogo dangos medžiaga tampa porėta, todėl laikui bėgant yra jautresnė lietaus erozijai.

We Use Plants to Bring Life